+420 604 999 998

Prodej a vyhledání odposlechu    Jazyk: Měna:

NABÍDKA SLUŽEB VYHLEDÁVÁNÍ ODPOSLECHU

Neustále se dopředu rozvíjející trh odposlechových prostředků se stává reálnou hrozbou každého obchodním styku. Společnosti si většinou nejsou schopni zcela uvědomit vážnost a důležitost svých interních informací, neví jak je chránit a myslí si, že se jich možnost odposlechu netýká. V průběhu let 2010 - 2013 vzrostla celková nabídka odposlechových produktů na trhu v ČR více než na 10-ti násobek. Silný nárůst konkurence způsobuje zejména levná elektronika z Číny, která láká svým obchodním potenciálem nové prodejce. V množstevním vyjádření počtu prodaných odposlechových prostředků v tomto období se celková čísla mohou pohybovat v rozmezí od 20.000-80.000 kusů na celou ČR. 
Zbývá si tedy položit otázku, kde se prodané odposlechy dnes nacházejí a k jakým účelům slouží.
Naše firma se snaží profilovat zejména na trhu hledání odposlechu ve firmách a zabezpečení firem proti možnosti vnitřního ale i vnějšího odposlechu. Služby, které nabízíme rozdělujeme do pěti variant. Tou nejúčinnější a nejkomplexnější je služba VIP Klient.
Prohlídka proti odposlechu VIP klient


Pravidelnou prohlídkou VIP KLIENT získá klient nejvyšší možný efekt účinnosti a množství péče, kterou nabízíme. Při této variantě prohlídky nasazujeme kompletní inventář obranné techniky, kterou disponujeme. V prostorách důkladně prověřujeme každou část fyzickou prohlídkou a demontáží rizikových objektů, měříme kompletní spektrální analýzu s cílem vyhledání aktivních radiových odposlechů , hledáme pasivní odposlechy detektorem nelinearit, skryté kamery reflexním detektorem, atd. S technikou, kterou nasazujeme, jsme schopni nalézt veškeré odposlechy v místnosti. Na konci měření jsou klientovi představeny prostředky permanentní ochrany, zaškolení k jejich obsluze a manuály k preventivnímu zabezpečení kontrolovaných prostor. S výsledkem měření je klient seznamem v závěrečné zprávě. Jednou z hlavních výhod prohlídky VIP KLIENT je především fakt, že poznáme rádiové prostředí klienta a dokážeme ho rychleji a účinněji analyzovat. Důležitou roli hraje také nasazeni nástrahových prostředků do zařízení, které mohou být hrozbou pro umístění odposlechu. Prohlídka VIP KLIENT zaručuje téměř 100% úspěšnost vyhledání odposlechových prostředků a garantuje klientovi VIP servis za nejlepší cenu na trhu. 

Prohlídka proti odposlechu Kompletní

Kompletní prohlídka zahrnuje podobný pracovní postup jako prohlídka VIP Klient. Při prověřování kontrolovaných prostor je využita veškerá obranná technika, kterou v našem inventáři disponujeme s rozdílem, že prohlídka není prováděna pravidelně. Prohlídkou nalezneme veškeré odposlechy, tzn aktivní, pasivní, ale i hybridní. Touto prohlídkou klient dosáhne nejvyšší účinnosti v rámci nabídky jednorázových prohlídek.  

Prohlídka proti odposlechu Základní

Prohlídkou Základní jsou detailně měřeny a analyzovány veškeré hodnoty rádiového spektra v kontrolované místnosti prostřednictvím špičkového analyzátoru používaného také při vojenských operacích. V prohlídce je také obsažena běžná kontrola fyzická a kontrola prostřednictvím profesionálních detektorů

Prohlídka proti odposlechu ve vozidlech

Kompletní fyzická prohlídka vozidla včetně demontáže palubové desky, spektrálního měření a kontrola anomálií v elektronice vozu.

Prohlídka proti odposlechu Expresni

Rychlá, účinná a indikativní prohlídka vytvořená zejména pro kontrolu místnosti před aktivní, ale nejpoužívanější formou odposlechu. Expresní prohlídkou získá klient také jasné informace o aktuálních metodách odposlechu.

Uživatelská anketa

Používáte ve vozidle kameru pro záznam jízdy?

  • Nahrávání hovorů v mobilu