+420 604 999 998

Prodej a vyhledání odposlechu    Jazyk: Měna:

Naše specializace

Nabízíme Vám zde krátký a výstižný přehled čím se odlišujeme. Je důležité, aby jste při porovnání nabídek s naší konkurencí, tyto informace zohlednili.

Služby, které v našem oboru poskytujeme jsou pro mnohé lidi zcela novou a neznámou věcí. Náš obor za posledních pár let zcela změnil směr ve smyslu dostupnosti odposlechové techniky. Po každodenní mediální masáží o odposlouchávaných telefonech, kancelářích, si již nedokážeme být jisti soukromým v situacích, kdy potřebujeme sdělovat informace důvěrně.


Profesionální technika

Používáme nejmodernější obranou a detekční techniku na světě. V našem inventáři obranné techniky naleznete zařízení renomovaných světových firem jako je Lornet, Aaronia, Rei, Flir a mnohé další. Náš inventář považujeme za nejobsáhlejší v ČR. Zařízení pravidelně aktualizujeme a provádíme kalibrace. Každý rok provádíme obměnu zařízení a nebo dokupujeme nové přístroje v reakci na stále se objevující nové odposlechové metody.

Zkušenosti

V oboru se jako prodejci nacházíme od roku 2008. Po celou dobu aktivně sledujeme trh a snažíme se klientům nabízet aktuální odposlechové prostředky, detektory, rušičky a jiné zařízení. Udržujeme si neustálý přehled o tom jak tyto zařízení pracují a jak se v projevují v praxi. Známe jejich výhody ale i nevýhody. Známe jejich poruchovost a slabé stránky. Troufneme si říci, že u nás  má jen málokdo podobné zkušenosti.
Techniku kterou užíváme


Uživatelská anketa

Používáte ve vozidle kameru pro záznam jízdy?

  • Nahrávání hovorů v mobilu