+420 604 999 998

Prodej a vyhledání odposlechu    Jazyk: Měna:

Pravidla kontaktování - Bezpečně nás kontaktujte

Je velice důležité, aby došlo k dodržení určitého postupu při kontaktování naší společnosti. Odhalení naší budoucí práce s sebou nese značné komplikace a v extrémních případech dovede k odhalení připravované prohlídky nebo eliminaci skryté odposlechové techniky.

 

  1. Pro kontakt využijte nekterý z našich kontaktních údajů nebo kontaktní formulář. Maximálního zabezpečení ve formě emailu dosáhnete při použití Šifrovacího klíče GnuPG. Email odesílejte nejlépe z nově vytvořené emailové schránky na počítači, který běžně nepoužíváte.
  2. Za bezpečnou alternativu pro kontaktování považujeme aplikaci Wickr. Aplikace je zdarma stažitelná na platformy Android a iPhone. Naše ID je odposlechy24. Aplikaci stáhnete ZDE pro Androidy a ZDE pro iPhone
  3. Pokud chcete pro kontakt využít telefonní linky, mobilu nebo PC, znovu apelujeme, abyste si důkladně rozmysleli, zda linka či PC nemůže být monitorovaná.
  4. Nevolejte nám nikdy z místnosti nebo auta, o které si myslíte, že muže být odposlouchávána
  5. Nediskutujte o prohlídce, kterou plánujeme s osobami, které nemají Vaší plnou důvěru. Jsme ochotni přijet i v nočních hodinách, tak abychom naší prací nevzbudili nežádoucí pozornost u zaměstnanců nebo jiných osob.
  6. Ujistěte se, že před naším příjezdem budou přítomni prohlídce kompetentní lidé.

 

 

 

 

 

 

 

Uživatelská anketa

Používáte ve vozidle kameru pro záznam jízdy?

  • Nahrávání hovorů v mobilu